Módní trendy pro jaro a léto 2021

Už máte přehled o tom, co se bude letos na jaře a v létě nosit? Ještě nevíte, co si pořídit nebo jaké střihy a barvy si na sebe vzít v této sezóně? V tomto článku vám poradíme!

Trendy pro jaro/léto 2021

Monochromatický look

Je známým faktem, že světový designéři se v posledních letech přiklánějí k jednoduchým barvám a střihům. Barevné kombinace typu černá a bílá tak nejsou nic neotřelého. Kombinace této osvědčené klasiky bude trendem i letošní jaro, včetně největších a nejznámějších značek. Motivy šachovnice nebo vrstvení černé a bílé, se objevují v kolekcích značek Dolce & Gabbana, či Chanel.

Bralettes

Připravte se a nejlépe se dostaňte zpět do formy, protože jaro i léto budou vyžadovat hodně vystaveného bříška. Braletky se vrací jako masivní trend a to v nejrůznějších tvarech, barvách a materiálech. Koketní kombinace braletky a over-sized saka zůstává trendem, se kterým nemůžete nic zkazit.

Niťování

Novinkou pro jaro a léto je nutrilová nit. Nebojte se sukní, topů, kalhot nebo i doplňků, které jsou zakončené střapatým niťováním, nejčastěji světlých barev. Trend zvaný „flossing“ je hitem sociálních sítí a známé osobnosti jako Victoria Beckham, nebo značky jako Versace tento trend zapojili do svých kolekcí pro rok 2021.

Maxi šaty

Letošní jaro i léto se ponesou také v duchu výrazných maxi šatů, které sahají až na zem. Nebojte se tohoto trendu a předveďte dlouhé šaty ve výrazných barvách. Romantické a rozevláté modely se objevily na přehlídkových Valentina, Micheala Korse, nebo značky Dior.

Začněte jaro s novými trendy

Nechte se inspirovat trendy přehlídkových mol a nebojte se vynést kousky, které jsou posledním trendem. Monochromatické kombinace černé a bílé, nebo maxi šaty v romantickém duchu, či extravagantní kousky s niťováním vás nechají zazářit. Inspirujte se předními světovými designéry a jejich luxusními návrhy pro rok 2021.