Mějte přehled o módě a společenském dění

V dnešním světě mnoha podnětů, sociálních médií a internetu je velmi snadné ztratit přehled a zamotat se v záplavě informací, které na vás dnes a denně vyskakují z vašeho telefonu či počítače. Pokud se zajímáte o módu a party životní styl, tak je to snad ještě těžší. Neustále se měnící trendy a influenceři, kteří soupeří o pozornost sledujících přináší novinky každý den.

Proč na módě záleží

Možná si říkáte, proč vlastně věnovat pozornost něčemu tak proměnlivému, jako je móda. Móda je ovšem důležitá nejen pro jednotlivce, ale také pro společnost a ekonomiku, a díky módě máme každý možnost vyjádřit své postoje, nebo ji použít jako oblast, kde se kreativně vyžijeme.

Móda je jedinečným nástrojem, který má schopnost měnit náš vzhled a osobnost díky možnostem osobního pojetí. Všichni musíme běžně nosit oblečení a každý kousek v našem šatníku představuje osobní volbu. Denně čtete soustu článků, jako jsou například společenské rubriky, Playamo casino recenze, nebo přehled světového dění.

Proto je také dobré vědět, co se zrovna nosí a zůstat v obraze, jelikož móda je společensky velmi důležitá. Liší se pro návštěvu divadla, party, nebo třeba sportovní události. Co vždy platí je, že nejlepší způsob, jak si užít módu, je nosit to, co máte rádi, a být sami sebou!

Čtěte o módě a buďte trendy

S naším magazínem se nemusíte bát, že „vyjdete z módy“. Budeme vám poskytovat informace o trendech v módě, ale i luxusních nákupech, životním stylu, večírcích a významných společenských událostech. Rozšiřujte si své znalosti o trendech a naučte se s námi správně kombinovat vhodné oblečení a doplňky pro specifické události.

Jak stylizovat červené šaty?

Červené šaty jsou odvážným módním prohlášením, ať už to ve večerní módě či denním nošení. Pokud se v nich cítíte dobře, můžete vytvořit klasický i svůdný vzhled. Červené šaty by měly být centrem vašeho outfitu a proto je lepší volit k nim pouze jednoduché doplňky. Jak červenou stylizovat?

Monochromatický look

Pokud chcete zapůsobit něčím neotřelým, můžete spárovat červené šaty s dalšími doplňky v červených odstínech. Skvěle působí například lehce odlišné odstíny červené. Ve večerní módě můžeme hovořit o lehkém šálu, který zvolíte jako přehoz přes šaty, nebo například vínových botách, či psaníčku, nebo náhrdelníku s červeným kamenem. V denním nošení to pak může být například červený pásek jiného odstínu.

Glam look

Pokud je vaším cílem vynést červené šaty na večírek nebo událost typu banket, vernisáž, či jiná večerní aktivita, požadovaného glam looku můžete dosáhnout zakomponováním metalických doplňků. Stříbrné, zlaté, nebo měděné doplňky podtrhnou červenou barvu šatů a dodají jim na luxusním vzhledu.

Bílá a černá

Celkový vzhled můžete zajímavě oživit použitím bílých a černých doplňků. Pokud zvolíte bílé perly dodáte šatům na klasickém vzhledu. Černé boty a pásek jsou pak vizuálně příjemnou kombinací s červenou, která tato barva nechává vyniknout. Nebojte se vyzkoušet černobílé vzory na doplňcích. Stejně tak večernímu vzhledu snadno dodáte na sexy aspekt v případě, že použijete krajkové doplňky, jako se šál, kabelka, nebo krajkový choker.

Červená klasika, která nezklame

Výrazná červená barva jednoduše přitahuje pozornost okolí a zvedá vaše sebevědomí a sex-appeal. Efektu červených šatů můžete využít nejen při večerním nošení, ale i v denních outfitech. Zapojte metalické doplňky pro glam look, červené odstíny pro populární monochromatický vzhled, nebo nakombinujte černou a bílou barvu či vzory, abyste outfit oživila nebo klidně sáhněte po krajce a buďte sexy!